Máme za svou milou povinnost a velkou radost pomáhat potřebným na cestě životem. Děkujeme Vám, že se k nám připojujete, protože naše činnost by nebyla možná bez vašich finančních, hmotných i nehmotných darů. Děkujeme za podporu!

Martin Šonka

akrobatický pilot
Jedním ze snů Martina bylo letět jako kosmonaut ke hvězdám. Za svým snem si šel a ke hvězdám léta jako akrobatický pilot na nejvyšší úrovni! Sen našich klientů je daleko prostší, ale neméně významný. Být součástí společnosti, moci chodit do práce, brát plat a být užitečný. I přes obtíže, jejich handicap, si svůj sen plní v kavárně Café AdAstra. Jít za svým snem a nenechat se zlomit je něco co Martina s našimi klienty spojuje. Mají společné motto: ´´přes obtíže ke hvězdám”. To je hlavní důvod, proč se Martin Šonka rozhodl projekt Kavárna – zaměstnání pro lidi s handicapem podpořit a stát se tváří kavárny. Chce pomoci lidem s handicapem dosáhnout svých hvězd.

Párty stany

Od teď už na Zajíčka na koni nebude pršet. Jsme moc rádi za rychlo rozkládací zahradní přístřešek, který nám darovala společnost https://www.expodum.cz/ využití najde pro všechny projekty, v létě na táborech u koní, během roku při terapeutických jízdách a při akcích kavárny.


Hlavní město Praha poskytuje záštitu nad projektem Kavárna - zaměstnání pro lidi s handicapem
Zobrazit certifikát